You Have 1 Item in your Cart. Price is $199

Hakkımızda

Antalya Opay Otomotiv

Yedek parça satışı ve servis hizmetlerinde bilgiye, tecrübeye ve güvene dayalı ekonomik çözümler üretmek. Yeniliği sürekli takip ederek çalışanları bu yönde eğitmek, geliştirmek ve profesyonel bir şirket olarak kalmaya devam etmektedir.

Vizyon

Araç sahiplerine ekonomik, dürüst ve güvenli hizmet vermek. Bu hizmetleri teknoloji eşliğinde geliştirmek ve devamlılığını sağlamak. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Misyon

Antalya Opay Otomotiv

Antalyada Opel ve Chevrolet Araçların Bakım ve Onarım işlerini yapan Özel Servisiz

Biz, Opay Otomotiv olarak herbiri kendi alanında uzmanlaşmış, 20 yılın üzerinde bir tecrübeye sahip ekibimizle sizlere araçlarınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda pratik, son derece disiplinli ve etkili bir servis hizmeti sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutma prensibini benimsediğimiz servis hizmetlerimizde araçlarınıza, kendi araçlarımızda gösterilmesini beklediğimiz özen ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Bu sebeple bize bırakacağınız araçlarınız emin ellerdedir.

Güleryüzlü, disiplinli ve müşteri odaklı çalışma standartlarımız ve yetenekli teknik ekibimizle, araçlarınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebileceğimize inanıyoruz!